Víkendový průzkum základny

Bereme to vážně a zároveň jsme dost zvědaví, proto jsme se vydali na víkendový průzkum táborové základny. Termín jsme si domlouvali měsíc dopředu a bohužel nám vyšlo to nejdivočejší počasí za poslední týdny. Ale nic se nebojte, nejsme z cukru, a navíc můžeme potvrdit, že základna nám poskytne skvělé zázemí za jakéhokoliv počasí i během tábora.

Je tam opravdu krásně! Všude lesy, louky, příroda a soukromí. Zároveň ale máme blízko nástupní molo lodní hromadné dopravy, takže děti určitě někdy vyvezeme. Ještě o kousek dál je hrad Veveří, kam jsme se bohužel nedostali, protože byl už obsazen německými vojsky při rekonstrukci dobývání hradu. Ale to si také určitě vynahradíme v létě s dětmi. Na hrad se budete moci podívat určitě i vy, milí rodičové, protože předání dětí bude probíhat právě na parkovišti pod hradem. Bohužel jsme zjistili, že cesta k táboru patří Lesům ČR a nebudeme moci zajistit povolení k vjezdu pro tolik aut. Ale nevěšte hlavu, dokumenty i zavazadla přebereme na místě a na základnu je dopravíme my, takže se s tím nebudete muset nijak tahat. Pro zájemce ale bude možnost doprovodit dítě až do tábora v rámci 1,5 km dlouhé procházky. Tuto cestu jsme vyzkoušeli včetně kočárku a prošla na jedničku. 

Kromě složitějšího předání dětí jsme žádné další jobovky nezjistili a už jen žasneme nad luxusem (v táborovém pojetí), kterým se budeme v létě hýčkat. Mimo jiné je tu obrovská kuchyň se skvělým vybavením, takže zvládneme uspokojit i největší mlsouny.

Víkend jsme si i přes aprílové počasí moc užili, zahráli si společenské hry, pokecali a zároveň naplánovali další postup přípravy tábora. 

Co víc dodat na závěr? Základna byla otestována na vedoucích a prošla skvěle. Těšíme se až si to v létě pořádně užijeme i s dětmi.
Vyhledávání